Skontaktuj się z nami :695 622 281 ✉:klinika@szczecin.mtsstruziktherapy.pl

O nas

Nasze Centrum medyczne

Witamy w MTS Therapy Szczecin

W Centrum medycznym MTS Therapy, dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym pacjentom w bezpiecznym i skutecznym osiągnięciu celów zdrowotnych. Połączenie tradycyjnych metod fizjoterapeutycznych z medycyną alternatywną, działa na wszystkich poziomach - ciała, umysłu i ducha. Wykorzystanie najlepszych i sprawdzonych metod terapeutycznych, z tradycyjnej fizjoterapii oraz wybrane metody z medycyny chińskiej i niekonwencjonalnej, pozwala skutecznie likwidować problemy zdrowotne. Jesteśmy oddani indywidualnym potrzebom każdego pacjenta. Nasi wykształceni terapeuci służą pomocą naszym pacjentom w odzyskaniu radości z życia.

Poznaj nasz zespół

Schorzenia i dolegliwości bólowe, które są leczone w Centrum Medycznym MTS Therapy, obejmuje bardzo szeroki zakres. Pani Joanna, zakładając oddział kliniki w Szczecinie, spełniała swoje marzenie o prowadzeniu gabinetu rehabilitacji. Gabinetu nastawionego na realną pomoc ludziom, w leczeniu wielu schorzeń dolegliwości ruchu i innych dysfunkcji, jakie dotykają współczesne społeczeństwo.

Ihor Hnatiuk

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku fizjoterapia. Pierwsze praktyki zawodowe odbyłem w szczecińskich szpitalach oraz przychodniach rehabilitacji, gdzie nabrałem umiejętności do pracy z pacjentem ortopedycznym, neurologicznym czy kardiologicznym. Rozumiem potrzebę rozwoju, dlatego już podczas trwania studiów ukończyłem…

Karolina Kielsznia

Recepcjonistka

Recepcjonistka Centrum Medycznego MTS Therapy Szczecin. Zadowolenie z obsługi jakości naszych usług, jest dla mnie jak i całego personelu priorytetem.

Godziny otwarcia
  • Poniedziałek: 10:00 – 18:00
  • Wtorek: 10:00 – 18:00
  • Środa: 10:00 – 18:00
  • Czwartek: 10:00 – 18:00
  • Piątek: 10:00 – 18:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte
Skontaktuj się z nami
Centrum medyczne
MTS Therapy Szczecin

Copyright © 2018 by MTS Therapy Szczecin. All rights reserved.